Solidne łańcuchy i wyroby z drutu – firma Ka-Skor s.c. to ich profesjonalny producent

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu różnorodnych produktów z drutu oraz łańcuchów. To wyroby, które znajdują zastosowanie w wielu popularnych dziedzinach takich jak: ogrodnictwo, rolnictwo, przemysł maszynowy, stolarka, czy metaloplastyka. Na tle konkurencji wyróżnia nas bogata i różnorodna oferta. Łańcuchy gospodarcze, dekoracyjne, kółka, trójkąty i okrętki to tylko niektóre elementy, których jesteśmy producentem.

 

Łańcuszki do lamp, reklam i wiele innych

Do realizacji każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Produkujemy m.in. solidne i wytrzymałe łańcuchy w stanie surowym lub ocynkowane, przeznaczone do worków bokserskich, reklam czy też do huśtawek. Oferujemy także łańcuszki drobne cynkowane na kolor żółty lub biały. Łańcuszki niezgrzewane, jakie posiadamy w swojej ofercie, umożliwiają szybki montaż lub demontaż. Nadają się m.in. do lamp, doniczek lub zegarów.

 

Wyroby z drutu

Dla swoich Klientów wykonujemy rozmaite wyroby z drutu oraz łańcuchy, które zawsze są zgodne z dostarczonymi nam wzorami. Jesteśmy w stanie podłączyć także nietypowe elementy. Poza łańcuchami gospodarczymi i dekoracyjnymi, proponujemy haki, kółka i trójkąty z drutu, a także inne łączniki takie jak m.in.: karabińczyki, półkółka, elementy typu "S", uchwyty, amortyzatory sprężynowe i okrętki. Gięcie drutu w sposób pozwalający uzyskać nietypowe elementy również nie stanowi dla nas problemu. Nasza firma Ka-Skor s.c. od lat tworzy łańcuchy i wyroby z drutu, zawsze na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie Klientów. Dzięki temu zyskaliśmy miano profesjonalnego i godnego zaufania producenta. Zachęcamy do współpracy!

 

 

 PRODUKUJEMY:
  • ŁAŃCUCHY O ZGRZANYCH OGNIWACH - wykonane w/g normy DIN 5685A, DIN 5685C, w stanie surowym, lub cynkowane galwanicznie
  • DROBNE ŁAŃCUCHY NIIE ZGRZEWANE - cynkowane na kolor żółty lub biały
  • ŁĄCZNIKI - kółka, półkółka, trójkąty, elementy typu "S", uchwyty, amortyzatory sprężynowe, okrętki ZGRZEWANE, itp.
  • NIETYPOWE ELEMENTY GIĘTE Z DRUTU - wykonywane w/g przedstawionego wzoru lub rysunku
  • ŁAŃCUCHY MONTOWANE - dla rolnictwa, ogrodnictwa, przemysłu maszynwego, metaloplastyki, branży stolarskiej, oraz producentów sprzętu sportowego
    Karolina Presentini
    mgr inż. Bartosz Wszół
   Specjalista z zakresu przeróbki plastycznej metali